Łada 1945 Biłgoraj – Stal Kraśnik

Już w najbliższy wtorek w 2. kolejce Hummel IV ligi Łada podejmie u siebie Stal Kraśnik.

Pierwsza kolejka przyniosła Ładzie dużo radości. W Tomaszowie Lubelskim biało – niebiescy pokonali Tomasovię 5:2 po dwóch bramkach Adama Pawluka, Jakuba Paćkowskiego i jednym trafieniu Patryka Dorosza. Co więcej, Łada od 40 minuty grała w dziesiątkę po czerwonej kartce, którą obejrzał Dariusz Kuliński.

Stal Kraśnik natomiast rozegrał tylko 44 minuty. Grom Kąkolewnica przyjechała do Kraśnika mając w składzie tylko 7 zawodników i po odniesieniu kontuzji przez jednego z piłkarzy gości, sędzia zawodów przerwał mecz. Do tego momentu było 4:0 dla gospodarzy i taki został utrzymany przez Związek.

Stal Kraśnik to na pewno jeden z faworytów do awansu do III ligi. Łada natomiast pokazała już w pierwszej kolejce, że jest zespołem potrafiącym sprawić niespodziankę. Jak będzie we wtorek? Przekonamy się już niebawem.

Zapraszamy wszystkich na stadion przy ul. Targowej 15 w Biłgoraju 15 sierpnia na godz. 17.30 na mecz ze Stalą Kraśnik.