PGE Dystrybucja S.A. wspiera juniorów Łady

Miło nam poinformować, że zespół juniorów młodszych Łady 1945 Biłgoraj wspiera w roku 2023 solidny Partner jakim jest PGE Dystrybucja S.A.

Spółka zajmuje się przede wszystkim dystrybucją energii elektrycznej na obszarze ok. 41% powierzchni Polski i jako PGE Dystrybucja S.A. działa od 1 września 2010 roku.

Jednym z celów strategii CSR Spółki jest wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży w różnych dyscyplinach sportu. PGE Dystrybucja inwestuje więc nie tylko w bezpieczeństwo energetyczne Polski, ale również w rozwój najmłodszych, realizację ich pasji i pomaga im spełniać ich marzenia.

Cieszymy się, że biało – niebieska młodzież ma tak silne wsparcie!

„Łada zawsze starała się stawiać na wychowanków swojego klubu, zawsze szkoliła młodzież i zamierza to robić dalej. Chcemy bazować na swojej młodzieży, bo ona jest naszą przyszłością, a że mamy uzdolnioną młodzież to widzi każdy, kto już dzisiaj przychodzi na mecze. Tym bardziej cieszy nas wsparcie ze strony PGE Dystrybucja S.A., za co bardzo dziękujemy” – mówi prezes zarządu Łady 1945 Biłgoraj Mirosław Laskowski.