PIŁKARSKA SOBOTA

Aż trzy mecze ligowe z udziałem naszych drużyn rozegrane zostaną w tę sobotę na biłgorajskim stadionie. Seniorzy IV ligowej Łady podejmować będą Eko Różanka, natomiast obie grupy juniorskie zmierzą się z Sygnałem Lublin.

Mecz Łady z Eko Różanka rozegrany zostanie w sobotę, 16 września na godzinę 16:00. Rywal „biało-niebieskich” zajmuje obecnie jedenaste miejsce w tabeli, mając na koncie po sześciu rozegranych meczach… sześć punktów (2 wygrane, 4 porażki). Eko Różanka to zespół stworzony w dużej mierze z piłkarzy do niedawna reprezentujących Włodawiankę Włodawa, możemy więc spodziewać się twardej gry i nieustępliwej walki. Tym bardziej, że piłkarze znad Bugu mają w tej chwili dużo pewności siebie po niedzielnej wygranej z Lewartem Lubartów (inna sprawa, że zespół z Lubartowa nie radzi sobie w tej rundzie tak dobrze, jak w poprzednim sezonie, na co zarząd tego klubu zareagował błyskawiczną zmianą trenera). Nasi piłkarze, po trudnej przeprawie z Kryształem Werbkowice w ramach rozgrywek Pucharu Polski, mają mało czasu na regenerację, ale mimo to wciąż pozostają faworytem sobotniego starcia.

Tego samego dnia, także na głównej płycie stadionu OSiR swoje mecze rozegrają nasi młodzieżowcy, których rywalem będzie Sygnał Lublin. Odwrotnie niż zazwyczaj, o godzinie 11:00 na boisku pojawią się juniorzy młodsi trenowani przez Bartłomieja Kowalika. Przypomnijmy, nasz ambitnie grający zespół odniósł ostatnio pierwszą porażkę w tej rundzie (0:1 z Górnikiem w Łęcznej) i zajmuje drugą lokatę w lidze wojewódzkiej (4 wygrane, 1 remis, 1 przegrana). Sygnał plasuje się na miejscu trzecim (3 – 1 – 2).

O godzinie 13:00 swój mecz rozegrają juniorzy starsi, których trenerem jest Krzysztof Pardo. Nasi zawodnicy z meczu na mecz prezentują się zdecydowanie lepiej i to oni są faworytem sobotniego starcia. Tym bardziej, że piłkarze Sygnału do tej pory przegrali wszystkie swoje mecze, strzelając przy tym zaledwie trzy bramki, i plasują się na ostatniej pozycji w lidze.

Zapraszamy na piłkarską sobotę przy Targowej! Trzy zwycięstwa zdecydowanie są w zasięgu naszych piłkarzy i na takie rezultaty liczymy.