REMIS Z BIZONEM

Nie udało się piłkarzom Łady wywalczyć trzech punktów w przedostatnim meczu tego sezonu. Nasz zespół zremisował w Łazach z Bizonem Jeleniec 2:2.

Mecz rozpoczął się w rzęsistym deszczu. W kilka chwil boisko w Łazach zamieniło się w staw. Nic więc dziwnego, że w pierwszej połowie nie oglądaliśmy porywającego widowiska. Mimo kilku okazji z obu stron w tej części spotkania nie padły żadne gole.

Po zmianie stron, gdy deszcz już przestał padać, spodziewaliśmy się zdecydowanych ataków Łady. Bizon nie dawał jednak za wygraną i to właśnie piłkarze z Jeleńca jako pierwsi strzelili bramkę. W 50 minucie nie najlepiej zachował się nasz golkiper Anton Alfimov, który nie przechwycił dośrodkowanej przez rywala piłki dochodzącej do bramki. Żaden z wyskakujących zawodników nie dosięgnął piłki, a ta po prostu wpadła do siatki.

W 80 minucie trener Jarosław Czarniecki dokonał podwójnej zmiany, wprowadzając na boisko Łukasza Szawarę oraz powracającego po kontuzji Alekseja Goncharevicha. Już minutę później Łada zdołała doprowadzić do remisu po trafieniu Adamsa. Cóż jednak z tego, skoro w 85 minucie gospodarze znów wyszli na prowadzeniu po znakomitym uderzeniu z rzutu wolnego z odległości ok. 30 metrów. Gdy wydawało się, że wynik meczu już się nie zmieni, gola na 2:2 w doliczonym czasie gry zdobył Josue Silva.

BIZON JELENIEC – ŁADA 1945 BIŁGORAJ 2:2 (0:0)
Skład:
Anton Alfimov (Łukasz Szawara) – Bartłomiej Myszak, Damian Kupiec, Jakub Kapuśniak (Dawid Czerw), Dawid Konopka, Mariusz Szarlip, Paweł Konopka, Paweł Nawrocki (Aleksei Goncharevich), Josue Silva, Greigy Adams Innocent, Emmanuel Osilaja (Dominik Skubisz).

Za tydzień Łada rozegra ostatni mecz w tym sezonie. Nasi piłkarze pożegnają rozgrywki w IV lidze meczem na własnym stadionie z Orlętami Łuków. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 19 czerwca o 17:00. Już teraz wszystkich kibiców zapraszamy na Targową.