ZAKOŃCZYLI SEZON MOCNYM AKCENTEM

Zwycięstwem w ładnym stylu piłkarze Łady zakończyli rozgrywki ligowe w tym sezonie. W sobotę na własnym stadionie nasz zespół pokonał Orlęta Łuków 4:2.

Łada zaczęła od zdecydowanych ataków na bramkę przeciwnika, co bardzo szybko przyniosło efekty. Już w 5 minucie niezawodny Josue Silva po indywidualnej akcji otworzył wynik spotkania. Dwie minuty później na 2:0 podwyższył Greigy Adams Innocent, który wykorzystał dobra podanie od Dominika Skubisza i sprytnym strzałem pokonał bramkarza gości. Trzy minuty później ten sam zawodnik strzelił gola na 3:0, wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Silvie.

Orlęta pierwszy strzał na bramkę Łady oddały dopiero w 26 minucie. Na posterunku był jednak spisujący się bardzo dobrze Łukasz Szawara. W odpowiedzi ponownie zaatakowała Łada i… oglądaliśmy czwartego gola. Strzał z dystansu Dominika Skubisza sprawił wiele trudności bramkarzowi Orląt, który chwilę później wyciągał piłkę z siatki.

Sześć minut przed przerwą goście dopisali do wyniku swoje trafienie, wykorzystując nieporozumienie w szeregach obronnych naszego zespołu.

Rzut karny na 3:0/fot. Karol Kotwis

W drugiej połowie inicjatywę przejęli gości. W 70 minucie na tablicy świetlnej pojawił się wynik 4:2 i taki rezultat utrzymał się już do końca spotkania. Łada zakończyła sezon mocnym uderzeniem, ale oczywiście nie uchroniło to naszej drużyny przed spadkiem do klasy okręgowej. Głęboko wierzymy, że Łada szybko powróci do grona czwartoligowców, ponieważ klimat na piłkę w Biłgoraju zaczyna nabierać rumieńców.

Dziękujemy za walkę w sezonie 2020/2021 i czekamy na wznowienie przygotowań do kolejnych gier. Łada rozpocznie treningi 12 lipca.