WYJAZDOWE MECZE JUNIORÓW

Interesujące mecze czekają w ten weekend nasze grupy juniorskie. Sprawdź, z kim zagrają młodzi piłkarze Łady.

Rozgrywki rundy jesiennej juniorów w tym sezonie minęły już półmetek. Z powodu reorganizacji rozgrywek zespoły występujące w ligach wojewódzkich w trakcie jednej rundy rozgrywają między sobą aż dwa mecze. Rewanże rozpoczęły się tydzień temu. Przypomijmy, nasi juniorzy starsi ulegli Chełmiance 1:2, zaś juniorzy młodsi pokonali Niedźwiadka Chełm 4:2. Teraz naszych młodych piłkarzy czekają kolejne pojedynki.

W sobotę, 30 września, w Zamościu, juniorzy młodsi trenowani przez Bartłomieja Kowalika będą mierzyć się z zespołem Gaudium Zamość. W pierwszym meczu nasza drużyna pokonała rywala 3:1. Liczymy na kolejną wygraną.

Dzień później na boisko wybiegną juniorzy starsi Łady. Podopiecznych Krzysztofa Pardo czeka trudny wyjazd do Lublina na mecz z tamtejszym Motorem. Kilku naszych zawodników zmaga się z grypą, ale z powodu pauzy seniorów z zespołem juniorów zagrają Damian Chmura i Paweł Nawrocki. Jesteśmy przekonani, że nasi młodzi zawodnicy dadzą z siebie wszystko i postawią się wyżej notowanemu przeciwnikowi.