GRALI W PIŁKĘ W PARKU SOLIDARNOŚCI

Niecodzienną formę promocji klubu przeprowadzili piłkarze Łady 1945 Biłgoraj. W piątkowe popołudnie w Parku Solidarności grupa zawodników Łady rozgrywała pokazowy trening, podczas którego prezentowała swoje umiejętności i zachęcała do przychodzenia na mecze.

We wspólnej grze brali udział seniorzy IV-ligowej Łady oraz juniorzy starsi tego klubu. Piłkarze z Biłgoraja zachęcali przechodniów do wspólnego treningu i zabawy. Wszyscy chętni mogli zmierzyć się w konkurencji strzałów na mini bramkę. Do wygrania były bilety na niedzielny mecz Łady Biłgoraj z Lublinianką Lublin.

 

Po raz kolejny w sposób dość niekonwencjonalny, ale myślę, że bardzo przyjemny, zachęcamy mieszkańców naszego miasta do przychodzenia na mecze Łady. Staramy się prowadzić klub jak najlepiej, tak żeby uczestnictwo w meczach było dla kibiców wyłącznie przyjemnością – tłumaczył ideę piątkowej akcji wiceprezes Łady 1945 Biłgoraj Artur Piskorski – Zachęcamy także do przekazywania 1% podatku na rzecz naszego klubu albo na inne stowarzyszenia, które tak jak my korzystają z KRS Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej. Wspólne działanie zawsze przynosi same korzyści – dodał.

 

Dziękujemy chłopakom za ich zaangażowanie w rozwój klubu i pełen profesjonalizm.