JUNIORZY MŁODSI OSiRu DOPISUJĄ TRZY PUNKTY

Po zakończeniu meczu juniorów starszych Łady na boisko wybiegli juniorzy młodsi OSiRu Biłgoraj. Zawodnicy trenowani przez Andrzeja Wachowicza także podejmowali Widok Lublin. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodrzy 1:0, a gola na wagę trzech punktów zdobył Dawid Safin.

Mecz juniorów młodszych OSiRu wyglądał bardzo podobnie do rozegranego chwilę wcześniej pojedynku juniorów starszych Łady Biłgoraj. Tutaj także przyjezdni częściej byli w posiadaniu piłki i zdecydowanie groźniej atakowali, ale nie potrafili znaleźć drogi do bramki strzeżonej przez Damiana Kupca. Zawodnicy z Biłgoraja grali ambitnie i dzięki temu wywalczyli trzy punkty. Pierwsza połowa mimo co najmniej dwóch stuprocentowych okazji Widoku zakończyła się bezbramkowym remisem.

Już na początku drugiej odsłony, w 41 minucie (czas gry juniorów młodszych 2×40 min.) OSiR wyszedł na prowadzenie. Zespołową akcję skutecznym strzałem wykończył niezawodny Dawid Safin. Piłkarze Widoku robili wszystko, by odwrócić losy meczu – w drugiej połowie również wypracowali kilka znakomitych okazji bramkowych – ale los do końca sprzyjał naszym zawodnikom.

To drugi mecz po zimowej przerwie w wykonaniu zawodników OSiRu Biłgoraj i drugie zwycięstwo. Tydzień temu ten zespół pokonał na wyjeździe Wisłę Puławy 1:0, także dzięki trafieniu Dawida Safina.

Bardzo cieszymy się z kolejnej wygranej. Ciężko przepracowaliśmy okres przygotowawczy i teraz to przynosi efekty. Po raz kolejny zwycięstwo dał nam gol Dawida Safina. Mam nadzieję, że w następnych meczach będziemy wygrywać więcej niż 1:0 (śmiech) – dzielił się swoimi spostrzeżeniami z meczu Dawid Piech – napastnik OSiRu Biłgoraj.

OSiR Biłgoraj – Widok Lublin 1:0 (41′ D. Safin)

Skład: Damian Kupiec – Szymon Cieślak, Krzysztof Jednacz, Paweł Papierz, Michał Niemiec ( 54’Jakub Jamroz), Mikołaj Małysza, Jakub Smoła (70′ Patryk Skiba), Kacper Siek (66′ Tomasz Hadacz), Dawid Piech (50′ Marcin Hyz), Dawid Safin (78′ Arkadiusz Białas), Mateusz Dziurdza.